Wernisaż wystawy charytatywnej - Artystki i Artyści Dzieciom

Wernisaż wystawy charytatywnej - Artystki i Artyści Dzieciom
Zapraszamy na IV Międzynarodową Wystawę Charytatywną Sztuki Współczesnej
W trzech odsłonach z cyklu Artystki i Artyści Dzieciom.
To kolejna edycja wyjątkowego wydarzenia, w którym sztuka nie kończy się na przekazie, lecz realnie wspiera potrzebujących.
Całkowity dochód z wystawy zostanie przeznaczony na leczenie i rehabilitację dzieci:
· Oli - na terapię TUS
· Marcelinki - walczącej z rzadkim nowotworem typu III
· Marianny - chorującej na SMA typu 1
· Amelki - cierpiącej na PFFD
· Oliwiera - z zespołem Coffin-Lowry
Prezentowane prace są wyrazem talentu, wrażliwości i zaangażowania twórców, którzy zdecydowali się przekazać swoją sztukę na szczytny cel.
W wystawie biorą udział artystki i artyści z Białorusi, Niemiec, Ukrainy, Serbii oraz Polski, a także studentki Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi.
W trakcie trwania wystawy istnieje możliwość nabycia prac - szczegółowe informacje znajdują się w katalogu (kody QR dostępne przy każdej pracy).
Odbiór prac możliwy jest po zakończeniu wystawy lub poprzez wysyłkę na koszt nabywcy.
Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu i wspólnego wsparcia potrzebujących!
Oficjalne otwarcie wystawy odbędzie się 9 maja o 18:00 na Patio Mediateki MeMo
Prosimy o zapoznanie się z regulaminem wydarzeń otwartych w Bibliotece Miejskiej w Łodzi.
https://www.biblioteka.lodz.pl/assets/Regulamin-wydarzen-otwartych-w-Bibliotece-Miejskiej-w-Lodzi.pdf